Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir’de oy kullandı.

GENÇLİK ve SporBakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir Atatürk Lisesi’ndeki 1260 numaralı sandıkta oy kullandı.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti 1. Bölge 1. Milletvekili seçilen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir’in Konak ilçesindeki Atatürk Lisesi’nde oy kullandı. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu. . AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş ile liseye başlayan Bakan Kasapoğlu, 1260 numaralı sandıkta oy kullandı. Bakan Kasapoğlu, oylamanın ardından yaptığı açıklamada, “Oy verme süreci başladı. .Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.Demokrasi bayramı yaşıyoruz.Halkımız sandığa koşuyor.İnanıyoruz ki yine Türkiye kazanacak, ülkemiz kazanacaktır.Türkiye’nin seçimleri her zaman en keyiflisidir. Bunu 14 Mayıs’ta gördük. Bugün inşallah bunu tam olgunlukla, en keyifli şekilde, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde yeniden yaşarız. Türkiye’de demokrasi sürecinin yeni bir dönemini en keyifli şekilde başlatacağına inanıyorum. Güzel olmasını diliyorum” dedi.

Sandıklarda görev alan tüm sandık görevlilerine ve bugünkü süreci yürüten tüm yetkililere teşekkür eden Bakan Kasapoğlu, “Bu süreçte üstlendikleri misyon demokrasimiz ve ülkemiz adına çok değerlidir. onlara iyi şanslar.”

kozlukhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu