Haber
Parkın küçük prensleri Türkiye finalinde
![](https://tillohaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/parkin-kucuk-prensleri-turkiye-finalinde-YUuTcne3.webp)
BURSA (İGFA) –İnegöl Belediyespor Genç Erkek Voleybol Takımımız, Bursa Bölge Yerel Ligi maçlarını 3. sırada tamamlayarak, Gençler Türkiye Şampiyonası 1.Lig maçlarına katılmaya hak kazandı.
Turuncu-Lacivertliler, Yalova’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nın lig maçlarını yenilgisiz tamamlayarak kümelerini lider tamamladı.
Yenilmez başkanı İnegöl Belediyespor Küçük Erkekler Voleybol Takımı bu sonuçla 25 Mayıs-1 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Gençler Altyapılar Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.